Recyklace materiálu

Nabízíme recyklaci stavebního materiálu, jeho roztřídění, demolice starých budov, zemní práce. Pro recyklaci jsme vybaveni čelisťovými drtiči a hrubotřídiči.

Kromě velkého drtiče jsme vybaveni i menší mobilní drtící jednotkou, která je často využívána ve sběrných dvorech měst, obcí a na skládkách stavebních odpadů.

Recyklujeme stavební materiál

Naše firma se specializuje na kompletní recyklaci stavebních a demoličních odpadů, které nabízíme firmám, obcím, městům i soukromým osobám. Zaměřujeme se především na regiony Mladá Boleslav, Hradec Králové a Pardubice, ale po vzájemné dohodě provádíme různé práce i na jiných místech.

O jaké práce se jedná?

Hlavní náplní naší práce je kompletní recyklace stavebního materiálu, zeminy, písku,včetně třídění materiálu na zákazníkem požadované frakce.

Máme k dispozici čelisťové mobilní drtiče, v neposlední řadě i hrubotřídiče. Provádíme taktéž demolice starých budov. Stavební a jiný materiál třídíme, takže jej lze opět využít, čímž přispíváme k recyklaci nepotřebného materiálu a k jeho další využitelnosti.

K drcení stavebních sutí používáme jak drtič suti, tak hrubotřídič a třídič, kterým provádíme i třídění zeminy.

Recyklace stavebního materiálu je skvělý způsob, jak přispět k ochraně životního prostředí. Ať už jde o materiály z odpadu nebo zbytky z výstavby, jsou to ve skutečnosti zdroje přírodních surovin, které mohou být znovu využity. Recyklací stavebního materiálu lze ušetřit spoustu energie, času i nákladů. Výhody recyklace stavebního materiálu jsou tak jasné. Mezi ně patří snížení množství odpadu, který je uložen na skládkách, a snížení spotřeby nových surovin. Je to také skvělý způsob, jak snížit emise skleníkových plynů, které mohou poškodit naše životní prostředí. Recyklace stavebního materiálu má také za následek zlepšení bezpečnosti a kvality staveb, protože materiály jsou pečlivě testovány a zkontrolovány, než se znovu použijí.